Seminarų ciklas Pakeisto ir papildyto LR darbo kodekso praktinis taikymas. Efektyvus personalo valdymas su Alga HR

10 lapkričio, 2020

Šiais metais įsigaliojo Darbo kodekso (sutr. DK) pakeitimai, liberalizuojantys darbo santykius ir sumažinantys darbdavių administracinę naštą. Naujovių daug ir jas visas įsisavinti bei praktiškai pritaikyti personalo valdyme nėra taip paprasta. Todėl trijų įmonių – IĮ „EDRANA BALTIC“, VšĮ „Problemų sprendimo centras“ ir UAB „Ad hominem“ specialistai suvienijo jėgas, patirtį ir surengė tikslinius seminarus personalo darbuotojams Klaipėdoje ir Vilniuje.

Seminarų metu buvo pateikta naujausia susisteminta informacija apie DK pakeitimus, praktinius personalo valdymo sprendimo būdus bei pakeitimų pritaikymą įmonių veikloje.

Priimti teisinius sprendimus, teisingai sutvarkyti personalo dokumentus ir dar daug kitų užduočių turi atlikti personalo darbuotojai. Daug klausimų ir daug atsakymų į kiekvienam rūpimus klausimus, diskusijos bei įmonių problemų išsprendimas – tuo yra išskirtiniai ilgametės darbo teisės konsultantės-lektorės Genovaitės Glorijos Duškinienės vedami seminarai.

Šiuolaikinei įmonei sunku valdyti personalą be kompiuterizuotos valdymo sistemos. „Visi dokumentai yra vienoje vietoje ir po ranka: Alga HR (ankstesnis pavadinimas Alga 2000) sistema leidžia įvedus darbuotojo pavardę ar papildomą informaciją apie darbuotoją, automatiškai (pagal teisinius reikalavimus) sukurti visus reikalingus dokumentus, bei parengti juos tvirtinimui, – be šių dalykų nebegali apsieiti nei viena į ateities perspektyvas žvelgianti įmonė“, – teigė EDRANA BALTIC Programavimo departamento direktorius Arvydas Turonis.

Spalio 2 ir 8 dienomis į seminarus kviečiami Kauno ir Panevėžio įmonių personalo darbuotojai.
Kviečiami registruotis.

Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo ir malonaus bendravimo!