DUK

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

IĮ „Edrana Baltic“ sukurta verslo valdymo sistema apima visus organizacijose veikiančius veiklos procesus. Organizacija gali rinktis tik tai dienai aktualius programinės įrangos sprendimus. atsiradus papildomam poreikiui išplėsti veiklos valdymą – išplėsti ir programinės įrangos sprendimus integruojant į veikiančią sistemą.

Licencijų bei įdiegimo kainos priklauso nuo darbo vietų kiekio ir nuo pageidaujamo programinės įrangos funkcionalumo.

Žmogiškųjų resursų valdymo sistemos modulių kainos priklauso ir nuo apskaitomų darbo sutarčių /susitarimų kiekio.

Susisiekite ir mes pristatysime sistemą, aptarsime Jūsų lūkesčius, - paruošime individualų pasiūlymą.
Visi sistemos procesai pritaikyti Verslo apskaitos standartams (VAS) bei Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartams (VSAFAS) ir tinka verslo įmonių, valstybinių įstaigų, biudžetinių organizacijų, medicinos paslaugų įstaigų apskaitos tvarkymui.
Verslo valdymo sistema neapsiriboja įmonės dydžiu. Ji tinka įvairaus dydžio organizacijoms. Sistemoje yra galimybė sukurti neribotą skaičių darbo vietų dirbant su ta pačia duomenų baze.
Naujos versijos pateikiamos turintiems programinės įrangos diegimo, autorinio palaikymo, papildomo programavimo ir priežiūros sutartį arba nusipirkusiems vienkartinį atnaujinimą. Klientai, nurodytais adresais gauna pranešimą su nuoroda į FTP serverį, kur pateikta naujausia versija, naujovių sąrašas bei naudojimosi instrukcija.
Sistemoje yra sukurta integracija su žemiau nurodytomis I.MAS posistemėmis:

  • Integracija su i.SAF – skirta teikti gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų registrus Valstybinei mokesčių inspekcijai;
  • Integracija su i.VAZ – skirta teikti krovinio važtaraščių duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai;
  • Integracija su SAFT-T – skirta teikti standartinę audito rinkmeną Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Taip, yra teikiama licencijų nuoma tiek naudojant individualius, tiek standartizuotus sprendimus.
Taip, yra teikiama resursų nuoma (serveriai ir debesų kompiuterija).
Nauda užsakovui:
  • Nereikalingos investicijos į IT infrastruktūros įsigijimą ir priežiūrą;
  • Sistema sukonfigūruota ir pritaikyta Jūsų verslo procesams;
  • Patyrę IT specialistai ir konsultantai užtikrins sklandų darbą;
  • Vykdomas sistemų atnaujinimas, atliekamos rezervinės duomenų kopijos;
  • Galimybė integruoti naujas funkcijas, išplėsti sistemos galimybes.
Įsigijus sistemą yra atliekama individualių poreikių analizė ir pagal poreikius suparametrizuojama sistema. Mokymai būsimiems naudotojams atliekami pagal suderintą mokymų programą visiems įsigytiems procesams. Pateikiamas naudotojo vadovas.

Mokymai atliekami mokymo salėje apmokant visą grupę naudotojų arba individualiai. Pristačius kiekvieno proseso eigą pagal paruoštus kontrolines užduotis būsimieji naudotojai savarankiškai atlieka visus sistemos darbo procesus ir įsitikina gautų rezultatų teisingumu.

Bandomosios eksploatacijos metu yra teikiama operatyvi pagalba.
Naujos versijos pateikiamos su naujovių sąrašu ir instrukcija, kaip naujovėmis pasinaudoti.

Jei Jums reikalingas mokymas, konsultacinė pagalba, tai teikiama individualiai. Informuokite apie tai el. paštu pagalba@edrana.lt bei savo projekto vadovą.
Jums užsakius sistemos vystymo ar modifikavimo darbus jie atliekami pagal suderintą grafiką. Sistemoje E-kontrolė Jūs galite sekti jų eigą bei matyti vykdytojus.
Paslaugos teikiamos naudojant „skaidrumo“ principą. Jūsų užklausos, teikiamos sistemoje E-kontrolė ar el.pašu pagalba@edrana.lt yra registruojamos. Taip pat registruojami ir vykdytojai , analizavę užklausas bei suteikę pagalbą. Esant poreikiui pašalinti netikslumą programoje, bus fiksuotas ir programuotojo darbas. Jums pageidaujant kas mėnesį galite gauti darbų ataskaitą.

Turite klausimų?