UAB Edrana Baltic – verslo valdymo sistemų kūrėjai jau 25-eri

7 liepos, 2023

Šis jubiliejus UAB „Edrana Baltic“ kolektyvui buvo ypatingas, nes nusprendėme ne tik švęsti, bet ir įprasminti kiekvienus gyvavimo metus padovanodami Vilniaus miestui po medelį – viso 25 medeliai. Taip siekiame prisidėti ne tik prie aplinkosaugos, bet ir prie Lietuvos sostinės grožio, suteikiant gyventojams malonesnę aplinką.

Na o šventės metu buvo surengti įvairūs žaidimai, kurie sujungė darbuotojus į vieningą komandinį džiaugsmą. Smagūs konkursai ir iššūkiai, kurie skatino bendradarbiavimą ir kūrybiškumą, buvo tikras malonumas visiems dalyviams.

Be žaidimų, vakarinei daliai buvo skirta didelė dainų ir šokių programos dalis. Įmonės darbuotojai įrodydami savo talentus dainavo, o įkvepiantys šokiai užbūrė visus dalyvius. Energija ir džiaugsmas skriejo per patalpas, kur kiekvienas galėjo pajusti Edrana Baltic šeimos bendrystės dvasią.

Savo jubiliejinį 25 metų gimtadienį šventėme išties prasmingai ir nuotaikingai. Medelių sodinimas Vilniaus mieste bei vakarinė dalis sukūrė ypatingus prisiminimus, prisipildžiusius džiaugsmu ir padėkos jausmu visiems kurie buvo kartu visus 25 metus.

Manome, kad per savo istoriją „Edrana Baltic“ sugebėjo susikurti puikią reputaciją, kaip patikima ir inovatyvi IT sprendimų tiekėja. Šiuo metu palaikome ir vystome ne vieną verslo valdymo sistemą, bei atliekame individualius užsakomuosius programavimo darbus, taip išaugome į 70 profesionalų komandą teikiant paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje. Geriausiai esame atpažįstami dėl automatizuotų verslo valdymo sistemų: Profit-Web – darbo užmokesčio ir personalo procesų valdymui, bei Profit-W – finansų procesų valdymui. 

Tad mūsų vertinimu visi 25 metai buvo nuolatinis pokyčių, inovacijų ir pažangos šaltinis – vertinga patirtis ir puiki pradžia naujoms sėkmingoms idėjoms įgyvendinti, tad žvelgiame ir toliau į ateitį matant pilną naujų galimybių!

Jubiliejaus proga UAB Edrana Baltic norėtų pasveikinti savo profesionalią komandą ir padėkoti visiems Klientams, Partneriams, Tiekėjams, kurie prisidėjo prie įmonės sėkmės per pastaruosius 25 metus.