“Edrana Baltic” pokyčiai

16 balandžio, 2024

„Edrana Baltic“ 2024 metus pasitiko su naujais pokyčiais prisijungdama prie didelės tarptautinių įmonių ekosistemos

Vasario 1d „Edrana Baltic“ tapo Sygnity S.A. dalimi, kuri priklauso Total Specific Solutions” (TSS) grupei.

✔ Šis prisijungimas glaudžiai susijęs ir papildo mūsų strateginę kryptį orientuotą į Klientą ir efektyvų, tvarų augimą.

✔ Pokytis stipriai praplės „Edrana Baltic“ komandos kompetencijas, kuriant IT ir verslo pokyčių sprendimus, palaikant esamas sistemas Profit-Web, AlgaHR ir Profit-W.

✔ Užtikrints geriausių praktikų naudojimą teikiant konsultacijas ir aptarnavimą Klientams.

“Sygnity” yra viena didžiausių IT bendrovių Lenkijoje, daugiausia dėmesio skirianti trims verslo segmentams: bankininkystei & finansams, energetikai & komunalinėms paslaugoms bei viešajam administravimui. Bendrovė siūlo paslaugas didelėms ir vidutinėms įmonėms, taip pat viešosioms institucijoms Lenkijoje. Pagrindinės “Sygnity” veiklos sritys yra programinės įrangos kūrimas ir priežiūra bei IT konsultacijos. Plačiau: www.sygnity.pl

Total Specific Solutions yra tarptautinė IT įmonių grupė, teikianti ir kurianti programinius sprendimus. TSS sudaro įmonės, veikiančios daugelyje segmentų, įskaitant: sveikatos priežiūrą, viešąjį administravimą, finansų pramonę, nekilnojamąjį turtą, švietimą, mažmeninę prekybą ir daugelį kitų. Europoje TSS dirba daugiau nei 5 000 specialistų, kurie kuria ir prižiūri išmanius, patogius ir efektyvius sprendimus savo klientams.