Šventinis pasiūlymas „Edrana Baltic“ produktų Alga HR® ir Profit-W® vartotojams

2016-12-01 Naujienos

Nuolat dinamiškai besikeičiančioje verslo aplinkoje organizacijoms iškyla poreikis papildomai įsigyti, išplėsti turimos pažangios IT verslo valdymo sistemos funkcionalumą, kad atitiktų šiuolaikinius rinkos reikalavimus, susijusius su ir organizacijos verslo procesų automatizavimu, kuriant paskatą didinti veiklos efektyvumą.

Kviečiame Jus,  pasitinkant 2017 m. sandūrą, įsigyti ir/ar išplėsti turimų Alga HR ir/ar Profit-W produktų funkcionalumą, įsigyti „Edrana Baltic“ teikiamas paslaugas už ypač patrauklią kainą: 

a)      Produktų modulių licencijoms įsigyti ir teikiamoms susijusioms paslaugoms (verslo analizė, sistemos ar atskirų modulių įdiegimas, konfigūravimas ir pan.) atlikti – taikoma 15 proc. nuolaida nuo bendros sumos;

b)     Siūlome iš anksto įsigyti planinio 2017 metams techninio palaikymo paslaugų paketą (konsultacijos, mokymai, metodinės pagalbos, avarinių situacijų analizės bei šalinimo paslaugos ir kt.) taikant 15 proc. nuolaidą nuo sutartinės  kainos už minėtas paslaugas, o Klientams neturintiems – įsigyti vietoj standartinio planinio techninio palaikymo paslaugų paketo – 24 val. metams – gauti 36 val. (ne mažiau kaip 3 val./mėn.) techninio palaikymo paslaugų paketą su konkrečiai Klientui dedikuotu „Edrana Baltic“ darbuotoju, kuris būtų Jūsų gidas darbe su  Alga HR® ir/ar Profit-W® produktais visus 2017 metus.

DĖMĖSIO! Kviečiame susipažinti su „Edrana Baltic“ patobulinta integruota bei vieninga dokumentų valdymo sistema ir Alga HR ® ir Profit-W® produktų modulio funkcionalumo privalumais, kurie leidžia automatizuotai bei operatyviai valdyti su organizacijos dokumentais susijusius veiklos procesus, užtikrinti jų atsekamumą ir aktualumą.

Sužinokite daugiau apie  Alga HR ® ir Profit-W® galimybes ir naudą Jūsų organizacijai:

Kristina Gasiūnienė, Rinkodaros skyriaus vadovė, kristina.gasiuniene@edrana.lt, tel. +370 686 03579 

Lina Stukaitė, pardavimų vadybininkė,   lina.stukaite@edrana.lt, tel. +370 618 70875

Šventinis pasiūlymas galioja iki 2016-12-31 d. ir taikomas Klientams visiškai atsiskaičius už 2016 m.

DĖKOJAME, KAD ESATE SU MUMIS!