Pateikite užklausą

Konsultacijos, pagalba techniniais ir metodiniais klausimais, situacijų analizės. Rašykite Jums patogiu metu ir mes rasime tinkamiausią sprendimą.

76 + = 83

DUK

Kam reikalinga programinės įrangos autorinio ir techninio palaikymo sutartis?

Turėdami autorinio ir techninio palaikymo sutartį, Jūs gaunate aktualią informaciją apie įgyvendintas programoje naujoves, galite nemokamai parsisiųsti arba gauti el.paštu įsigytų programinių produktų atnaujinimus, įtakotus Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimų, autorinius programinės įrangos vystymus bei galimybių išplėtimus, papildymų ir/ar pakeitimų naudojimo instrukcijas. Su didele nuolaida užsisakyti papildomas paslaugas, išsikviesti projekto vadovą.

Kaip gauti naujas programinės įrangos versijas?

Naujos versijos pateikiamos tik turintiems programinės įrangos diegimo, autorinio palaikymo, papildomo programavimo ir priežiūros sutartį arba nusipirkusiems vienkartinį atnaujinimą. Klientai, nurodytais adresais gauna pranešimą su nuoroda į FTP serverį, kur pateikta naujausia versija, naujovių sąrašas bei naudojimosi instrukcija.

Ar galima vartojams patiems kurti ataskaitas?

Taip. Yra papildomas modulis ataskaitų generatorius, kuris vartotojui leidžia kurti praktiškai bet kokio sudėtingumo ataskaitas. Be to yra greitas ataskaitų generatorius, matomiems duomenims.

Kokioms įmonėms tinka programos Alga HR (Alga 2000) ir Profit-W?

Programa tinka pačioms įvairiausioms įmonėms, ji kiekvienai įmonei yra pritaikoma koreguojant ir įvedant naujas formules. Laisvė didžiulė. Šiuo metu su programa dirba mokyklos, poliklinikos, siuvyklos, statybinės, gamybinės ir prekybinės įmonės, policijos, biudžetinės, ĮI, AB, UAB.

Ar Firebird yra blogesnė duomenų bazių valdymo sistema už Oracle ar Microsoft SQL?

Ne. Taip nėra. Tiesiog šios duomenų bazių sistemos yra pritaikytos skirtingoms sferoms. Vienur yra pranašesnis Firebird, kitur – Oracle ar Microsoft SQL. Jei pas Jus daug darbuotojų, bus tikslingiau pasirinkti Oracle arba Microsoft duomenų bazių sistemą, kadangi kai kurių ataskaitų formavimo greitis šiose sistemose pagreitėja iki 10-15 kartų. Taigi šios sistemos yra geros, todėl rinktis reikia jums. Jei negalite apsispręsti – skambinkite, rašykite mums ir mes visada padėsime.