Edrana Baltic – tarptautinės parodos TIBO 2017 dalyvė

2017-02-08 Naujienos

2017 m. balandžio 18-21 d. „Edrana Baltic“ tęsia gražią dalyvavimo specializuotose tarptautinėse parodose tradiciją ir kartu su asociacija INFOBALT bei jos nariais (BGM, Eljunga, nSoft ir kt.) dalyvaus tarptautinėje informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodoje TIBO-2017, kuri vyks Minske (Baltarusijos Respublika).

Tarptautinės parodos TIBO-2017 metu, jungtiniame Lietuvos šalių įmonių stende, kviečiame aplankyti „Edrana Baltic“ bei susitikti su parodoje dirbsiančia darbuotojų komanda.

Parodos metu svečiai ir lankytojai galės detaliau susipažinti su įmonės sukurtu bei nuolat vystomu produktu Alga HR®, adaptuotu Baltarusijos Respublikos rinkai, produkto funkcionalumo galimybėmis, aptarti pridėtinę vertę įmonei, biudžetinėms įstaigoms ir organizacijoms bei jų veiklos procesams.

Parodos metu numatyta galimybė pamatyti gyvą produkto ir jo funkcionalumo pristatymą – DEMO scenarijų, atitinkantį konkrečios įmonės, organizacijos iškeltus poreikius ir tikslus personalo procesų valdymo srityje.

Maloniai kviečiame aplankyti tarptautinę parodą TIBO-2017 ir laukiame Jūsų atvykstant į stendą Nr. D7.2.