Edrana Baltic padeda ruošti kvalifikuotus IT specialistus

2014-07-29 Naujienos

IĮ „Edrana Baltic“ dalyvauja visuomeniniame gyvenime, tiksliniuose projektuose tiek savarankiškai, tiek kartu su partneriais, ir yra socialiai atsakinga įmonė.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų įmonė kartu su Vilniaus verslo kolegija sudarė keletą ilgalaikių tikslinio finansavimo sutarčių su pažangiais studentais dėl programavimo ir internetinės technologijos studijų programos specialistų rengimo ir jų ugdymo, – sako Programavimo departamento direktorius A. Turonis.

Šia iniciatyva įmonė prisideda prie kvalifikuotų IT specialistų ruošimo, kurie gebėtų atlikti įvairias informacinių sistemų projektavimo, programavimo, techninės bei programinės įrangos diegimo ir valdymo, internetinių sistemų teikiančių e-paslaugas kūrimo ir valdymo, kompiuterių tinklų administravimo, įmonės (savo veikloje naudojančios arba kuriančios IT paslaugas) veiklos planavimo ir organizavimo užduotis.

Sėkmingai baigus studijas studentams, numatyta suteikti darbo vietą įmonėje, užtikrinti kvalifikacijos tobulinimą, karjeros galimybes ir atitinkamai pagal kompetenciją konkurencingą atlygį.