Edrana Baltic keičia produkto pavadinimą

2015-09-16 Naujienos

Viena iš pažangiausių lietuviško kapitalo IT įmonių „Edrana Baltic“, siūlanti specializuotus sprendinius, grįstus inovatyvių IT sprendimų realizavimu ir sistemų integravimu e.paslaugų terpėje, keičia vieno iš žinomiausio ir plačiai paplitusio produkto Alga 2000® pavadinimą nauju – Alga HR

Jau septyniolika metų „Edrana Baltic“ kurianti verslo valdymo sistemas, personalo ir darbo užmokesčio, finansų valdymo apskaitos sistemas bei teikianti susijusias paslaugas, kaip verslo procesų analizės,  programavimo, testavimo, diegimo, mokymų vykdymo ir kt. susijusias paslaugas, strategiškai pasirinko naują produkto Alga HR® vietoj Alga 2000® pavadinimą, tam, kad būtų kuriama paskata didinti pardavimų apimtis užsienio šalių rinkose (eksportą), tarptautinį konkurencingumą, žinomumą, užtikrinti įmonės veiklos gyvybingumą, plėtrą ne tik šalies, bet ir užsienio rinkose.

Pa­kei­tu­si pa­va­di­ni­mą, įmo­nė ir to­liau vysto produktų šeimą – Alga HR®, Profit-W® ir Profit-Web®, teikia verslo procesų analizės,  programavimo, testavimo, diegimo, mokymų vykdymo ir kt. susijusias paslaugas.

Per artimiausius tris metus prognozuojama, kad Edrana Baltic eksporto apimtis bendrų pardavimų struktūroje išaugs ir sieks per 15 proc. Šalys, į kurias eksportuojama: Latvija, Estija ir Baltarusija.