Edrana Baltic kartu su kitomis Lietuvos IRT sektoriaus įmonėmis dalyvavo tarptautinėje parodoje RIGA COMM 2015

2015-10-29 Naujienos

2015 m. spalio 23-24 d. Rygoje vyko didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė informacinių ir ryšių technologijų paroda „Riga Comm 2015“, kurioje prisistatė ir Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus įmonės.

Kaip ir kiekvienais metais, parodos dalyviai bei lankytojai turėjo galimybę vienoje vietoje susipažinti su Baltijos šalių informacinių ir ryšių technologijų rinkos tendencijomis ir naujausiomis technologijomis, išbandyti įmonių siūlomus sprendimus bei užmegzti santykius su potencialiais verslo partneriais.

Parodos metu Lietuvos IRT sektorių atstovavo 6 įmonės: IĮ „Edrana Baltic“, UAB „B.G.M.“, UAB „Baltic Orbis“, UAB „Blue Bridge Code“, UAB „EVP International“, UAB „Sekasoft“. Šiais metais Lietuvos įmonės parodoje pirmą kartą susibūrė viename nacionaliniame stende. Vieningu Lietuvos IRT sektoriaus atstovavimu parodoje buvo siekiama pristatyti platų paslaugų spektrą, apimantį visą sektoriaus vertės grandinę.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos įmonės rodo iniciatyvą bei dalyvauja nacionaliniuose stenduose, kuriuose atstovaujamas visas Lietuvos IRT sektorius bei rodomas šalies vieningumas. Ši paroda buvo pirmoji iš per artimiausius dvejus metus planuojamų 42 renginių ciklo. Artimiausiu metu organizuosime Eksporto komiteto susitikimus, kuriuose pasitelkę analitinius įrankius ieškosime sprendimų įėjimui į naujas eksporto rinkas bei kviesime dalyvauti visas susidomėjusias informacinių ryšių ir technologijų įmones“ – savo įžvalgomis pasidalino Paulius Valiulis, asociacijos „Infobalt“ Eksporto ir investicijų vadovas.

Šiemet „Riga Comm 2015“ dalyvavusių įmonių atstovai tikisi, kad dalyvavimas parodoje duos ilgalaikių pozityvių rezultatų ir teigia ketinantys pristatyti savo pasiekimus ir ieškoti plėtros galimybių tarptautiniame renginyje ir kitais metais.

„Ekonominiai, socialiniai ir finansiniai šalies iššūkiai skatina įmones peržiūrėti savo verslo plėtros strategijas. Investicijų eksportui skatinti didinimas tampa būtina sąlyga norint išlikti konkurencingais. Būdami projekto INGEIS dalyviais turėjome galimybę sudalyvauti tarptautinėje parodoje „Riga Comm 2015“: kartu su kitomis įmonėmis atstovauti šalies IT sektorių po asociacijos „Infobalt“ vėliava, pristatyti savo pažangius IT sprendimus bei užmegzti ryšius su potencialiais verslo partneriais. Dabartiniame etape svarbu tęsti veiklą tikslingai dirbant su parodos metu užmegztais kontaktais“ – teigia Vitalijus Gorkovčiukas, „Edrana Baltic“ Verslo plėtros departamento direktorius.

„Riga Comm“ yra vienintelė tokio dydžio informacinių ir ryšių technologijų paroda ir konferencija Baltijos šalyse, o jos dalyviai kasmet turi galimybę ne tik įvertinti pirmaujančių Baltijos šalių technologijų tiekėjus ir susipažinti su jais, bet ir surasti eksporto partnerių Latvijoje bei visame Šiaurės Europos regione.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.