Dabar yra tinkamas metas rinktis verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo sistemas

2014-10-01 Naujienos

Analizuojate įmonės finansinę veiklą? Skaičiuojate darbo užmokestį? Neabejotinai šiems darbams pasitelkiate verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo sistemas.

„Šiuo, pereinamuoju, laikotarpiu investuoti ir atnaujinti bei pasirinkti itin funkcionalias, būtent savo įmonės reikmėms pritaikytas verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo sistemas – pats tinkamiausias metas“, – teigia EDRANA BALTIC direktorė Aldona Lukošienė.

EDRANA BALTIC sukūrė ir diegia verslo ir finansų valdymo sistemą PROFIT-W, kuri yra parengta dirbti su euru. EDRANA BALTIC specialistai sukaupė vertingos patirties pritaikydami informacinių technologijų (IT) sistemas dirbti su eurais Latvijoje, parengė sistemą Baltarusijos rinkai. Šiuo metu EDRANA BALTIC jau vykdo savo klientų Lietuvoje duomenų konvertavimo į eurus procesus, integruojant sukauptus archyvinius duomenis tęstiniam naudojimui, todėl pereiti prie apskaitos eurais PROFIT-W ir ALGA HR (ankstesnis pavadinimas Alga 2000) vartotojams nesudėtinga.

Įmonės turi investuoti žmogiškųjų ir piniginių išteklių, kad pertvarkytų turimas IT sistemas darbui su euru, todėl dabar ypač tinkamas metas keisti, atnaujinti ar įsigyti pažangesnes verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo sistemas. Šiandienos finansininkui neužtenka teisingai apskaičiuoti įmonės finansus, mokamus mokesčius, pajamas ir išlaidas. Jam būtina ir analizuoti įmonės veiklą, ir reguliuoti joje vykstančius verslo procesus, laiku priimti sprendimus, o to neįmanoma padaryti be šiuolaikinių IT sprendimų verslui. „Renkantis verslo valdymo sistemas, būtina išmanyti sistemos funkcionalumus, geriausias savybes ir galimybę pritaikyti prie Jūsų įmonės poreikių, – teigia Aldona Lukošienė. – Stengiamės klientų poreikius perkelti į mūsų kuriamas sistemas. Esame reikalingi išrankiems klientams, siekiantiems efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius, finansus, verslo procesus. Su tokiais klientais nuolat augame ir mes.“

Šiuolaikinė verslo ir finansų valdymo sistema PROFIT-W/Web

PROFIT-W sistema patraukli naudotis ne tik vadovui, finansų direktoriui, buhalteriui, bet ir vadybininkui. Sistema prognozuoja pajamas ir išlaidas, esant poreikiui, mato faktiškai darbuotojų atliekamą darbą, jam sugaištą laiką. Finansų direktoriui tai yra patogi finansinių duomenų analizės priemonė. Buhalteriui – puikus įrankis įmonės sąskaitų planui valdyti, aprašyti, buhalterinėms operacijoms vykdyti ir tvarkyti, o vadybininkui – darbo laikui planuoti, sisteminei informacijai apie klientą gauti. PROFIT-W turi aiškų ir paprastą naudotis meniu, galimybę duomenis įvesti į „Excel“, suprantamai aprašyti reikalingus parametrus ir prisijungti prie sistemos internetu. Buhalteriui svarbi buhalterinė logika, o sistema suprantamai ir logiškai aprašo įmonėje vykdomus verslo procesus. Sistema – tai automatizuotas visas apskaitos ciklas. Ji pritaikyta specifiniams įmonės poreikiams (gamybos, prekybos, abonentų, transporto ar kitos srities veiklai), realizuota galimybė kurti naujas, tik tai įmonei reikalingas, ataskaitas. PROFIT-W nuolat atnaujinama ir atitinka visus šią sritį reglamentuojančius Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus.

ALGA HR – personalo valdymui

Sistema, būdama bendros PROFIT- W dalimi, gali funkcionuoti savarankiškai ir integruotis su įvairiausiomis išorinėmis sistemomis. ALGA HR (ankstesnis pavadinimas ALGA 2000) išaugo į didžiulę personalo valdymo sistemą, kurioje automatizuoti visi žmogiškųjų išteklių valdymo procesai: darbuotojų priėmimas, darbo laikas, mokymai, atestacijos, kompetencijos, darbo užmokesčio ir kitų išmokų skaičiavimai. Šie procesai yra tarpusavyje susieti, informacija iš vienos grandies pereina į kitą, todėl apie darbuotoją visada galima gauti jo darbo įmonėje istoriją. Pagrindinės ALGA HR (ankstesnis pavadinimas ALGA 2000) savybės – funkcionalumas ir patogumas – padeda taupyti laiką. Žmogiškųjų išteklių sistemoje galima valdyti didžiulius informacijos srautus, o esant poreikiui – operatyviai gauti reikiamą informaciją apie kiekvieną šioje sistemoje vykstantį procesą. ALGA HR (ankstesnis pavadinimas ALGA 2000) sėkmingai naudojasi ir nedidelės įmonės, ir įmonės, turinčios keletą  tūkstančių darbuotojų, filialų įvairiuose miestuose. ALGA HR (ankstesnis pavadinimas ALGA 2000) nuolat tobulinama, didėja jos funkcionalumas, ji pritaikoma prie kiekvienos verslo, viešosios įmonės ar biudžetinės įstaigos poreikių ir atitinka naujausius įstatymų reikalavimus. Personalo valdymo sistema ALGA HR (ankstesnis pavadinimas ALGA 2000) taupo buhalterijos ir personalo skyriaus darbo laiką, skiriamą personalui valdyti ir darbo užmokesčiui skaičiuoti. Personalo skyrius sutaupys laiko kaupdamas visapusišką informaciją apie darbuotojus, automatizuotai tvarkydamas personalo apskaitą (įsakymus, darbo laiką, atostogas,  komandiruotes ir kt.), rengdamas ataskaitas vidiniam naudojimui. O buhalterijos skyrius automatizuotai skaičiuos darbo užmokestį, įvesdamas ir sudėtingas formules, apskaitydamas darbo laiką, tvarkydamas komandiruočių apskaitą, rengdamas ataskaitas valstybinėms institucijoms.

Informacija esamiems „Edrana Baltic“ klientams

Programinės įrangos „Profit-W“ versija, kurioje realizuotas mokėtinų sumų sąskaitose faktūrose atvaizdavimas dviem valiutomis, bei programinės įrangos „Alga HR“ (ankstesnis pavadinimas Alga 2000) versija, kurioje realizuoti atsiskaitymo lapeliai dviem valiutomis, sistemų naudotojams pateiktos FTP kataloge adresu ftp://c1.naujas.website/edranabaltic