Edrana Baltic ir kitos Infobalt narės atstovaus Lietuvos IT sektorių Baltarusijoje

2020-01-14 Naujienos

Asociacija „Infobalt“ kartu su jos įmonėmis-narėmis „Edrana Baltic“ „B.G.M.“, „nSoft“, „Eljunga“, „Pralo“ ir „Sistemų integracijos sprendimai“, 2017 m. balandžio 17 dieną dalyvavus verslo misijoje Minske, Baltarusijoje (verslo misijos dalyvių programa čia)

Pagrindinis šios organizuojamos verslo misijos tikslas – susitikti su bendradarbiavimo galimybėmis besidominčiais verslo partneriais, įmonėmis ir institucijomis, o taip pat Baltarusijoje aktyviai veikiančia su aukštųjų technologijų asociacija „Infopark“.

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje padės suorganizuoti verslo susitikimų su Lietuvos ir Baltarusijos IT sektoriaus įmonėmis. Taip pat Lietuvos IT sektorių atstovaujančios įmonės, asociacijos „Infobalt“ narės, susitiks  su Lietuviais verslininkais, kurie jau beveik dešimtmetį dirba šioje rinkoje, todėl susitikimo metu galės atvirai pasidalinti apie galimybes ir iššūkius šioje šalyje.

Ši verslo misija suteiks puikią galimybę asociacijos „Infobalt“ narėms reprezentuoti Lietuvos IT sektoriaus pažangiausius sprendimus, bet ir užmegzti glaudžius ryšius su suinteresuotomis IT įmonėmis Baltarusijoje.

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas“ (INGEIS) lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra ESFIVP-I-1.jpg