Alga HR® (Alga 2000®) sistemos demonstracija Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske

2015-03-11 Naujienos

2015 m. kovo 10 d. IĮ „Edrana Baltic“ Lietuvos Respublikos Ambasadoje Baltarusijoje surengė šiuolaikinės personalo valdymo sistemos „Alga HR®“ (ankstesnis pavadinimas Alga 2000®) pristatymą.

Įmonės specialistai ir vadovai pristatė Baltarusijos šalies rinkai skirtą darbo užmokesčio skaičiavimo ir žmogiškojo kapitalo valdymo sistemą „Alga HR®“ (ankstesnis pavadinimas Alga 2000®). Renginyje dalyvavo Baltarusijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendro kapitalo įmonių vadovai, personalo specialistai.

Renginyje buvo akcentuojama, kad žmogiškojo kapitalo ir susijusios informacijos valdymas bei produktyvus personalo bendradarbiavimas panaudojant pažangius IT sprendimus yra gyvybiškai svarbios sritys bet kuriai organizacijai, siekiančiai, kad jos personalas dirbtų nuosekliai ir kvalifikuotai. Įmonių ir organizacijų veiklos rezultatai, galutiniame rezultate labai priklauso nuo darbuotojų, jų kompetencijos ir motyvacijos dirbti. Žmogiškojo kapitalo valdymo programinė sistema „Alga HR®“ (ankstesnis pavadinimas Alga 2000®) – tai galingas, naujos kartos bendradarbiavimo įrankis kiekvienai organizacijai.

RENGINIO AKIMIRKOS: