Aktualumų integracija

Pastovi verslo ir įstatyminės aplinkos analizė


Atnaujinimų istorija

Alga HR

2020 08 14

Prašymų ir pasiūlymų valdymo sprendimas

Vidinės komunikacijos valdymas yra sudėtingas procesas, siekiant užtikrinti efektyvios, veiksmingos komunikacijos įgyvendinimą įmonėse ar organizacijose. Kuo didesnė organizacija, kuo sudėtingesnė įmonės ar organizacijos valdymo struktūra, tuo painesnė vidinė komunikacijos sistema.

Sužinoti daugiau

Alga HR

2020 08 14

Asmeninių profilių funkcionalumas

Per pastarąjį metą įmonės tampa atviresnės savo darbuotojams ir jos vis dažniau įsigyja šiuolaikiškus IT sprendinius, kurie įtraukia darbuotojus į įmonės veiklos sūkurį, suteikdami galimybę įmonės viešojoje erdvėje turėti savo asmeninius profilius.

Sužinoti daugiau

Alga HR

2020 08 14

Alga HR (Alga 2000) sistemos naujienos

Kviečiame susipažinti su naujausiais patobulinimais, atliktais žmogiškųjų resursų valdymo sistemoje Alga HR (ankstesnis pavadinimas Alga 2000) ir realizuotais naujausioje versijoje. Tikimės atliktaisiais patobulinimais prisidėti prie Jūsų įmonės veiklos efektyvumo didinimo.

Sužinoti daugiau

Profit W

2020 08 14

Profit-W sistemos naujienos

Kviečiame susipažinti su naujausiais sukurtais sprendimais, atliktais ir įdiegtais patobulinimais verslo valdymo sistemoje Profit-W. Tikimės sukurtais sprendimais ir patobulinimais prisidėti prie Jūsų įmonės veiklos efektyvumo didinimo.

Sužinoti daugiau
 

Edrana Baltic specialistai

Nuolatos keliame savo profesinę kvalifikaciją - tai patvirtina sertifikatai: Microsoft SQL Server Implementation and Maintenance, Oracle Java Programming; Oracle Administration Workshop, Sybase Adaptive Server Specialist.

Arvydas Turonis

Programavimo departamento Direktorius

Vytautas Radavičius

Programavimo departamento Direktoriaus pavaduotojas